NEW EVENT WORLD

Elitný Catering a Event Manažment

NEW EVENT WORLD

Elitný Catering a Event Manažment

Firemný catering

Vy máte víziu - my schopnosť pretransformovať ju do reality. Naším cieľom je naplniť Vaše kulinárske priania a úspešne reprezentovať Vašu spoločnosť.

Firemný catering

Rodinný catering

Chcete usporiadať narodeninovú oslavu, oslavu výročia, oslavu ukončenia štúdia, detskú oslavu či garden párty? Dovoľte nám aby sme pomohli.

Rodinný catering

Svadobný catering

Zamilovaným patrí svet a naša spoločnosť si to uvedomuje. Dovoľte nám preto pomôcť Vám pri príprave najdôležitejšieho dňa vo Vašom živote.

Svadobný catering

Športový catering

Najesť sa dá dobre a zdravo, my v New cateringu to vieme. Máme pre vás pripravený zdravý a čerstvý športový catering.

Športový catering

BIO catering

Myslíme aj na celiatikov, konzumentov s intoleranciou laktózy, vegetariánov a veganov.

Svadobný catering

Spoločnosť N.E.W.Catering, je profesionálna, cateringová spoločnost, ktorá nám už niekoľko rokov zabezpečuje okrem iného aj vianočné večierky pre našich zamestnancov, so spoluprácou sme veľmi spokojní, či už po profesionálnej alebo kvalitatívnej stránke.

Generali Poisťovňa - Monika Majerčíkova

N.E.W Catering je našou zmluvnou cateringovou spoločnosťou v Národnom Tenisovom Centre a ich služby boli vždy profesionálne na tej najvyššej úrovni.

Slovenský tenisový zväz - Lucia Cvengrošová

Pri príležitosti významných podujatí Champion Leaque, na ktorých sa zúčastnili prestížne svetové osobnosti, nám spoločnosť N.E.W.Catering zabezpečila kompletné cateringové služby, či už vo VIP stane, alebo pre celý staff. So službami sme boli a sme nadmieru spokojní, aj s celkovým profesionálnym prístupom celej spoločnosti a jej pracovníkov. Spoluprácu plánujeme určite aj do budúcna.

Sport Progress - Vojtech Mikloš

Cateringová spoločnost N.E.W.Catering nám pripravila viackrát vianočný banket. Jej profesionálne prevedenie, maximálna ústretovosť a celkový dojem, sú jej hlavné priority. Zábava bola fantastická a vaše vynikajúce jedlo podtrhlo celú atmosféru eventu. Ďakujeme veľmi pekne.

Národná banka Slovenska - Vladimir Kubánek

N.E.W. Catering je náš dlhročný partner v oblasti eventových a cateringových služieb a zabezpečuje nám catering na všetkých úrovniach počas celého roka. Vzhľadom na to, ako dlho spolupráca trvá, sme so službami maximálne spokojní, spoľahlivosť, profesionalita a neuveriteľná kuchárska kreativita sú dôvodom, prečo spolupráca ešte aj dlho trvať bude.

SK Slovan Bratislava - Ivan Kmotrik ml.

So spoločnosťou N.E.W .Catering spolupracujeme už niekoľko rokov, môžeme im zveriť kompletnú organizáciu, realizáciu a priebeh našich akcií, a môžeme si byť istí, že vždy bude dodržaný diplomatický protokol a najvyššia úroveň, ktorú požadujeme. Ukázali sa nielen ako odborníci v oblasti gastronómie, ale aj etikety. Sme so spoluprácou nadmieru spokojní.

Embassy of Georgia - Irakli Kordzaia

Spoločnosť N.E.W. Catering pre nás pravidelne zabezpečuje externé akcie a eventy na území Rakúska pre našich zahraničných klientov. Išlo hlavne o teambuildingy, ale aj svadby v našom zmluvnom priestore na zámku Schloss Eckertsau. So službami N.E.W. Cateringu sme spokojní, služby bezchybné, môžeme sa spoľahnúť na dodržanie všetkých podmienok, ktoré sme si stanovili, na podnety reagujú urgentne. Rozhodne odporúčame vyskúšať.

Altes Kloster - Radko Gajdoš

Kontaktujte nás telefonicky +421 905 485 708 alebo na email info@newcatering.sk

Copyright © 2017 N.E.W. Catering. All Rights Reserved.