Referencie

Spoločnosť N.E.W. CATERING pre nás zabezpečuje externé akcie a eventy na území Rakúska pre našich zahraničných klientov, jednalo sa hlavne o teambuildingy, ale aj svadby v našom zmluvnom priestore na zámku Schloss Eckertsau.Na spoločnost je spolahnutie,urgentne reaguje,poskytuje bezchybné služby.

N.E.W. Catering je Náš dlhročný partner v oblasti eventových a cateringových služieb a zabezpečuje Nám catering na všetkých úrovniach počas celého roka.

Spoločnosť N.E.W.Catering, je profesionálna, cateringová spoločnost, ktorá nám už niekoľko rokov zabezpečuje okrem iného aj vianočné večierky pre našich zamestnancov, so spoluprácou sme veľmi spokojní, či už po profesionálnej alebo kvalitatívnej stránke.

Cateringová spoločnost N.E.W.Catering nám pripravila viackrát vianočný banket. Jej profesionálne prevedenie, maximálna ústretovosť a celkový dojem, sú jej hlavné priority. Zábava bola fantastická a vaše vynikajúce jedlo podtrhlo celú atmosféru eventu. Ďakujeme veľmi pekne.

Pri príležitosti významných podujatí Champion Leaque, na ktorých sa zúčastnili prestížne svetové osobnosti, nám spoločnosť N.E.W.Catering zabezpečila kompletné cateringové služby, či už vo VIP stane, alebo pre celý staff. So službami sme boli a sme nadmieru spokojní, aj s celkovým profesionálnym prístupom celej spoločnosti a jej pracovníkov. Spoluprácu plánujeme určite aj do budúcna.

So spoločnosťou N.E.W .CATERING spolupracujeme už niekoľko rokov, môžeme im zveriť kompletnú organizáciu, realizáciu a priebeh našich akcií a môžeme si byť istí, že vždy bude dodržaný diplomatický protokol a najvyššiu úroveň, ktorú požadujeme.

Kontaktujte nás telefonicky +421 905 485 708 alebo na email info@newcatering.sk

Copyright © 2017 N.E.W. Catering. All Rights Reserved.