Rodinný catering

Narodeninové oslavy

Spríjemnite oslavy pre seba či svojich blízkych a osloboďte sa od nekonečného varenia a pečenia. Pripravíme pre vás všetko podľa vášho výberu, aby ste so svojimi priateľmi mohli osláviť vaše jubileum. New catering vám ponúka najkrajšie narodeninové torty šité priamo na mieru vašim chuťovým pohárikom.

Oslavy výročí

Vzali ste si toho najlepšieho partnera na svete a chcete si to pravidelne pripomínať? Dovoľte nám pripraviť pre vás hostinu, vďaka ktorej si vychutnáte viac, než len vašu spoločnú lásku.

Oslavy ukončenia štúdia

Podarilo sa vám dokončiť štúdium a ste pyšný na svoje úspechy? Pozvite rodinu a priateľov na hostinu, ktorou oslávite vašu snahu. Zaslúžite si to!

Detské oslavy

Pre rodičov nie je nič dôležitejšie, ako šťastie a spokojnosť svojich ratolestí. Nechajte to na nás, netrápte sa organizovaním a vypekaním dobrôt - profesionáli z New cateringu vám radi pripravia pohostenie podľa predstáv vašich detí - chutne, zdravo a farebne.

Kávičkovanie s priateľmi

Rozhodli ste sa pozvať svojich priateľov na popoludňajší oddych? Dámsky klub môže byť priamo u vás doma! Pripravíme pre vás fantastickú kávu, voňavý čaj a množstvo druhov drobného pečiva, ktoré vyčarí úsmev všetkým vašim maškrtným hosťom.

Garden party

Trendom posledných rokov sú záhradné party. Či už sa rozhodnete pre honosnú hostinu v boho štýle, alebo pre klasickú grilovačku na záhrade, všetko, čo potrebujete, vám sprostredkujeme. Je ideálne obdobie na oslavy pod holým nebom, využite preto príležitosť užiť si gastronomické zážitky na čerstvom vzduchu a v krásne zelenom prostredí.

“ Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! ”

A style represents visual customizations on top of a layout. By editing a style, you can use Squarespace's visual interface to customize your...


Follow us & get updated!

Instantly connect to what's most important to you. Follow your friends, experts, favorite celebrities, and breaking news.


Kontaktujte nás telefonicky +421 905 485 708 alebo na email info@newcatering.sk

Copyright © 2017 N.E.W. Catering. All Rights Reserved.