Svadobný catering

Svadba

Zamilovaným patrí svet a naša spoločnosť si to uvedomuje. Dovoľte nám preto pomôcť Vám pri príprave najdôležitejšieho dňa vo Vašom živote. Nielen, že budeme načúvať Vašim požiadavkám a zabezpečíme catering, ktorý bude pastvou pre zmysly Vás i Vašich hostí, no snúbencom zaručíme komfort do najmenších detailov. Ochotne zabezpečíme aj všetky ostatné služby a zosúladíme Vaše predstavy a možnosti tak, aby ste si zo svojho veľkého dňa odniesli len krásnu spomienku na úžasnú atmosféru v kruhu svojich najbližších.


Požiadania o ruku

Rozhodli ste sa, že konečne ženu svojich snov požiadate o ruku a nechcete to urobiť iba v súkromí, ale pred rodinou a priateľmi? Radi pre vás a vašich blízkych pripravíme občerstvenie hodné tejto veľkolepej udalosti.

Rozlúčky so slobodou

Dámske a pánske jazdy sú väčšinou poslednou príležitosťou pred svadbou na to, aby ste si bohémsky užili všetky pôžitky, ktoré sú vám vlastné. Od fantastického jedla, tematicky ladeného podľa vašich potrieb, až po vynikajúce drinky - máme pre vašu zábavu prichystaný arzenál hedonizmu!

Tradičné svadby

Ctiť si tradície je v 21. storočí cnosť. Ak ste nevestou, ktorá túži po tradičnej slovenskej svadbe aj s tradičným lokálnym menu, sme tu pre vás. Ochotne zabezpečíme menu, ktoré bude chutiť tak, ako to máte radi - ako od babičky.

Moderné svadby

Súčasná moderná nevesta, neopradená tradičným posotojom k svadobným prípravám, by mala mať možnosť vybrať si menu, ktoré jej vyhovuje najviac. Urobte svojim hosťom degustačné soiré na vašej svadbe a zabudnite na šalát a rezne - svadobné menu ako z Plaza môžete mať s nami kedykoľvek.

Kontaktujte nás telefonicky +421 905 485 708 alebo na email info@newcatering.sk

Copyright © 2017 N.E.W. Catering. All Rights Reserved.