Firemný catering

Vašu víziu pretransformujeme do reality.

Ak si vyberiete NEW CATERING ako partnera pre Vašu firemnú udalosť, môžte očakávať nasledovné. Počas konzultácie si vypočujeme vašu víziu. Spoločne vyberieme vhodnú formu cateringu, či uz to bude kokteil párty, raut, banket alebo záhradná párty. Okrem cateringu zabezpečíme dodatočné služby spojené s organizovaním eventu, od prenájmu inventáru cez prípravu techniky až po spoločenský program, ktorý poteší Vás i Vašich hostí. Následne pripravíme návrh, ktorý zohľadní nielen Vaše predstavy, ale i rozpočet.


Naším cieľom je naplniť Vaše kulinárske priania a úspešne reprezentovať Vašu spoločnosť.


Konferencie

Pri plánovaní a brainstormingu sa vyhladne rýchlejšie, než v prostredí domova. Radi pre vás pripravíme energetické bomby podľa vášho výberu. Firemné konferencie so sebou nesú množstvo stresu a plánovania. Radi vám vezmeme kúsok vašich povinností a pripravíme pre vašich kolegov chutné posedenie pri vynikajúcom jedle.

Teambuildingy

Na pracovisku trávime väčšinu svojho času počas pracovného týždňa. Je dôležité sa so svojimi kolegami spriateliť a budovať tím, ktorý má napredovať. Skvelé jedlo je ideálny tmelič kolektívu, nechajte preto svojich podriadených v rukách New cateringu - priateľstvá vznikajúce pri pôžitkoch sú tie najtrvácnejšie.

Firemné oslavy

Podarilo sa vašej spoločnosti niečo veľké a chcete si to náležite so svojimi spolupracovníkmi užiť? Investovali ste mnoho úsilia do vašej práce, odmeňte sa skvelým jedlom a osviežujúcimi nápojmi.

Vianočné večierky

V čase, keď všetci myslíme na svoje rodiny, nesmieme zabúdať, že aj naši kolegovia sú jednou z rodín, ktoré sme si vytvorili. Vianočné večierky sú najobľúbenejšími akciami vo firemnom kalendárnom roku, treba ich plánovať v predstihu a precízne. Najkrajším darčekom pre vašich kolegov budú stoly prehýbajúce sa v hojnosti a rozmanitosti.

Coffee break

Počas konferencií sa v pauzách musíte niečím posilniť - doprajte si kvalitné horúce nápoje a drobné snacky, aby ste nabrali silu na ďalší pracovný výkon.

Raut

Raut je najobľúbenejšia forma spoločenského stretnutia – firemných večierkov, osláv, propagačných akcií spojených s pohostením. Pripravené sú pre vás švédske stoly, pri ktorých sa hostia, počas konverzácie či sledovania umeleckého programu, obsluhujú sami.

Banket

Banket je spoločenská akcia organizovaná pri mimoriadne významnej, oficiálnej alebo slávnostnej udalosti. Koná sa vo večerných hodinách a má svoje pevné pravidlá. Menu je preto starostlivo zostavené z niekoľkých chodov, ktoré sú vždy doplnené doporučenými nápojmi. Jednotlivé chody vám naservíruje profesionálny personál.

Kokteil

Kokteil je nejednoduchší spôsob, ako usporiadať akciu s občerstvením, ideálnu napríklad pre vernisáže či tlačové konferencie. Podávajú sa len nápoje a drobné pohostenie – kanapky, chuťovky, minidezerty.

Kontaktujte nás telefonicky +421 905 485 708 alebo na email info@newcatering.sk

Copyright © 2017 N.E.W. Catering. All Rights Reserved.